00%

Kontakt

Rekrutacja w CTaxi Gdańsk

CTaxi Gdańsk to renomowana firma transportowa działająca w sercu Trójmiasta. Jesteśmy zespołem pasjonatów, dla których priorytetem jest zapewnienie naszym klientom nie tylko szybkich i bezpiecznych podróży, ale także wyjątkowego doświadczenia związanego z korzystaniem z naszych usług.

Dlaczego warto pracować z CTaxi Gdańsk?

Pracując dla CTaxi Gdańsk, dołączysz do zgranego zespołu profesjonalistów, dla których satysfakcja klienta jest priorytetem. Oferujemy naszym pracownikom stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Ponadto, dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych kierowców, zapewniając im elastyczne godziny pracy oraz wsparcie techniczne w utrzymaniu pojazdów. Dołączając do naszego zespołu, będziesz mógł rozwijać się w dynamicznym środowisku oraz uczestniczyć w sukcesach rozwijającej się firmy transportowej.

Pracuj z najlepszymi

Jesteśmy liderem we wprowadzaniu innowacji oraz pomysłów dotyczących rynku taxi w Gdańsku.

Elastyczny grafik

Szukamy osób na pełny etat, częściowy etat, a także osób, które chcą dorobić do domowego budżetu.

Samochód służbowy

W CTaxi Gdańsk otrzymujesz w pełni uzbrojony samochód taxi, gotowy do zarabiania na mieście.

Formularz zgłoszeniowy dla Kierowcy

Najczęściej zadawane pytania

  • Jakie są wymagania, aby zostać kierowcą taxi?

    Chcąc współpracować z CTaxi Gdańsk musisz spełnić kilka ważnych wymagań: być miłym i pogodnym człowiekiem, doświadczonym, wytrzymałym i zdroworozsądkowym kierowcą. Oprócz tego wymagamy od kandydatów: badań psychotechnicznych kat. B oraz badań lekarskich (lub możliwość ich wykonania), zaświadczenie o niekaralności (nie starsze niż 30 dni), prawo jazdy od min. 1 roku. Znajomość topografii znacznie ułatwi Ci pracę, lecz nie jest wymagana.

  • Jaki jest zakres obowiązków kierowcy w CTaxi Gdańsk?

    Kluczowym zadaniem Kierowców CTaxi Gdańsk jest przewóz osób w oparciu o najwyższy standard jakości korporacji oraz dbanie o dobre imię marki w Trójmieście. Każdy nasz współpracownik zobowiązany jest o dbanie o powierzony służbowy samochód, a także powinien być odpowiedzialny, zaangażowany i posiadać chęć do pracy.

  • Czy potrzebuję posiadać samochód, aby rozpocząć współpracę z CTaxi Gdańsk?

    W CTaxi wychodzimy naprzeciw każdemu, kto chciałby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z zawodem kierowcy taxi, dlatego oferujemy współpracę na flotowych samochodach. Każde auto posiada automatyczną skrzynię biegów oraz klimatyzację, pełne ubezpieczenie OC, AC z klauzulą TAXI oraz assistance „no limit”. 

image

Kontakt bezpośredni

image