00%

Kontakt

Jaka miejscówka na nocleg w Gdańsku?

Masz już bilety na pociąg, samolot, albo zaplanowałeś podróż samochodem? Świetnie! W tym tekście podpowiemy Ci, gdzie wybrać noclegi w Gdańsku.

NA POCZĄTKU O SAMYM GDAŃSKU

Gdańsk to nie tylko miasto dla turystów, ale również dynamicznie rozwijające się centrum biznesowe. W mieście znajduje się kilka stref biznesowych, które przyciągają inwestorów z całego świata. Jedną z najważniejszych jest Olivia Business Centre, oferujące nowoczesne przestrzenie biurowe. Kolejną istotną strefą jest Alchemia, kompleks biurowy, który łączy funkcje biznesowe z rekreacyjnymi. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze oraz dogodnej lokalizacji, strefy biznesowe w Gdańsku są doskonałym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej. Taksówki, w tym CTaxi Gdańsk umożliwiają wygodną podróż z lotniska im. Lecha Wałęsy do centrum miasta lub do jednej ze stref biznesowych. Taksówki w Gdańsku są oczywiście idealnym rozwiązaniem dla turystów chcących odwiedzić popularne atrakcje. Listę atrakcji do zobaczenia w weekend proponowaliśmy we wpisie o weekendzie dla par.

NOCLEG W GDAŃSKU

Drugą zastanawiającą podróżujących kwestią jest lokalizacja. Poniżej krótko opisaliśmy główne miejsca na mapie Gdańska.

Wybór odpowiedniego noclegu może być nie lada wyzwaniem. Jednym z powodów jest przemieszczanie się i środek transportu. Jeżeli będziecie poruszać się po Gdańsku taksówką, to problem zostaje rozwiązany, ponieważ kierowca taksówki odbierze i zawiezie Was z punktu A do B, tzw. "door-to-door". Jeżeli bierzecie pod uwagę inny środek transportu, np. auto, to zwróćcie uwagę na to, czy obiekt, który wynajmiecie posiada parking i czy jest wliczony w cenę, a jeżeli nie, to ile kosztuje doba postoju. Może okazać się, że parking miejski będzie tańszy.

Wyspa Spichrzów, znajdująca się na Motławie. To dobre miejsce dla osób poszukujących nowoczesnych hoteli i apartamentów w bliskiej odległości od centrum miasta. Stąd również można łatwo dostać się z CTaxi Gdańsk do Europejskiego Centrum Solidarności oraz Muzeum II Wojny Światowej.

Oliwa to spokojna dzielnica Gdańska, która jest siedzibą - jak już wspomnieliśmy - nowoczesnych stref biznesowych. Z pewnością to miejsce przeznaczone jest na nocleg dla osób podróżujących służbowo. Oliwa to także miejsce pełne zieleni, z pięknym Parkiem Oliwskim oraz Katedrą Oliwską, co czyni tę okolicę atrakcyjną również dla turystów szukających ciszy i spokoju.

Wrzeszcz jako następna dzielnica Gdańska również się rozwija i na swoim obszarze posiada centra biznesowe. Dodatkowo Wrzeszcz oferuje bliskość strefy biznesowej Garnizon, gdzie mieszczą się nowoczesne biura i przestrzenie coworkingowe.

Jelitkowo i Brzeźno, to miejscówki dla osób kochających morze. W końcu po to też jedzie się do Gdańska 🙂 Będziecie mieć dostęp do plaż, ścieżek rowerowych oraz opcji rekreacyjnych. Najprawdopodobniej to jedno z lepszych miejsc na nocleg dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających relaksu nad Bałtykiem.

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ! WPADAJ DO GDAŃSKA! A jeśli potrzebujesz wskazówek w kwestii lokalizacji, to nasz kierowca CTaxi zawiezie Cię w każde miejsce. Zadzwoń lub pobierz aplikację i ruszajmy!

Pozostałe wpisy z bloga Taxi Gdańsk

Pobierz naszą aplikację

Zamów swój przejazd szybko i wygodnie.

icon Pobierz na Android icon Pobierz na iPhone
img

© 2023 Supported by CocoBrand.pl | All Rights Reserved.